-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телекомунікаційне супутникове обладнання.
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000445-a
Завершена
401 668.00
UAH без ПДВ
Номер:
9b8ae6e93210465cb6e710bd36f9b4c9
Внутрішній номер закупівлі:
30232818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000445-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
401 668.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Супутниковий термінал Starlink Standard Kit Gen3-Rev4
Кількість
7 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Супутниковий термінал Starlink Mini kit.
Кількість
8 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Комплекс супутникового радіозв’язку модульний Adaptis M1-Mini One Mini, магнітна система кріплення на чотирьох шарнірних опорах із прогумованими неодимовими магнітами, Супутниковий термінал Starlink Mini kit, Системний блок і складові: Автомобільний блок живлення Adaptis для Starlink Mini (12-24VDC to 36VDC, 65W), LLM-3601 (АБЖ-36)
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Громова Мілана Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3725904002
-
Адреса:
64830, Україна, Харківська область, Лозівський р-н село Мирне Близнюківська ТГ вул. Широка будинок 3
Ціна пропозиції
401 668.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 16:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bb421414a5854317b878376dc7309353
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-30-000445-a-a1
Постачальник:
Громова Мілана Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3725904002
-
Адреса:
64830, Україна, Харківська область, Лозівський р-н село Мирне Близнюківська ТГ вул. Широка будинок 3
Номер договору:
№290/10/26
Сума договору:
401 668.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Супутниковий термінал Starlink Standard Kit Gen3-Rev4
: 22 499.00000 UAH без ПДВ
Супутниковий термінал Starlink Mini kit. : 19 900.00000 UAH без ПДВ
Комплекс супутникового радіозв’язку модульний Adaptis M1-Mini One Mini, магнітна система кріплення на чотирьох шарнірних опорах із прогумованими неодимовими магнітами, Супутниковий термінал Starlink Mini kit, Системний блок і складові: Автомобільний блок живлення Adaptis для Starlink Mini (12-24VDC to 36VDC, 65W), LLM-3601 (АБЖ-36) : 28 325.00000 UAH без ПДВ
Супутниковий термінал Starlink Mini kit. : 19 900.00000 UAH без ПДВ
Комплекс супутникового радіозв’язку модульний Adaptis M1-Mini One Mini, магнітна система кріплення на чотирьох шарнірних опорах із прогумованими неодимовими магнітами, Супутниковий термінал Starlink Mini kit, Системний блок і складові: Автомобільний блок живлення Adaptis для Starlink Mini (12-24VDC to 36VDC, 65W), LLM-3601 (АБЖ-36) : 28 325.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:36
Статус:
Підписаний