-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000441-a
Завершена
180 930.60
UAH з ПДВ
Номер:
7b16e64a5945439ba66d6cc8419f63b5
Внутрішній номер закупівлі:
30232817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000441-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
180 930.60 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабель FTTH001-SM-28, 1000м=1бхт., FinMark
Кількість
35 бухта
Період постачання
до 07.09.2026
Анкерний затискач Н15
Кількість
1500 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Кабель FTTH001-SM-28, 1000м=1бхт., FinMark
Кількість
35 бухта
Період постачання
до 07.09.2026
Муфта для зварювання FOSC-AM-04, Crosver
Кількість
50 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44707741
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище міського типу Слобожанське вул.Співдружності будинок 1 корпус 4 квартира 22
Ціна пропозиції
180 930.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 16:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
64d9f5119aad47afbd1e4c80a7417fde
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-30-000441-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44707741
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище міського типу Слобожанське вул.Співдружності будинок 1 корпус 4 квартира 22
Номер договору:
№289/10/26
Сума договору:
180 930.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
150 775.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кабель FTTH001-SM-28, 1000м=1бхт., FinMark
: 4 244.16000 UAH без ПДВ
Анкерний затискач Н15 : 14.82000 UAH без ПДВ
Муфта для зварювання FOSC-AM-04, Crosver : 203.10000 UAH без ПДВ
Анкерний затискач Н15 : 14.82000 UAH без ПДВ
Муфта для зварювання FOSC-AM-04, Crosver : 203.10000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:33
Статус:
Підписаний