-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000435-a
Завершена
334 815.60
UAH з ПДВ
Номер:
bb46ddbaa2b64ef1b8ee974bc3dff60d
Внутрішній номер закупівлі:
30232814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000435-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
334 815.60 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук (портативний комп’ютер) LOQ-15ARP10E R5-150 15" 16/512GB 83S0007GRA LENOVO
Кількість
5 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Планшет Lenovo Yoga Tab WiFi 11,1 LTPS/QS 8 Gen 3/12/256/Pen/Luna Grey, TB710FU
Кількість
4 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44707741
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище міського типу Слобожанське вул.Співдружності будинок 1 корпус 4 квартира 22
Ціна пропозиції
334 815.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 16:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
538f9f4af9994ba9b4e0e7abf615278c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-30-000435-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44707741
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище міського типу Слобожанське вул.Співдружності будинок 1 корпус 4 квартира 22
Номер договору:
№287/10/26
Сума договору:
334 815.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
279 013.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ноутбук (портативний комп’ютер) LOQ-15ARP10E R5-150 15" 16/512GB 83S0007GRA LENOVO
: 49 460.40000 UAH без ПДВ
Планшет Lenovo Yoga Tab WiFi 11,1 LTPS/QS 8 Gen 3/12/256/Pen/Luna Grey, TB710FU : 21 878.40000 UAH без ПДВ
Планшет Lenovo Yoga Tab WiFi 11,1 LTPS/QS 8 Gen 3/12/256/Pen/Luna Grey, TB710FU : 21 878.40000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:28
Статус:
Підписаний