-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000427-a
Завершена
173 836.80
UAH з ПДВ
Номер:
b887783e112a43cb968fdfa62aac4e29
Внутрішній номер закупівлі:
30232812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000427-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
173 836.80 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
OSB 3 плита 9 мм (1250*2500)
Кількість
288 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Ціна пропозиції
173 836.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 16:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
18aa67e38bbf41dc9fac5f79a065653a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-30-000427-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БЕРКОВЕЦЬКА будинок 6-К
Номер договору:
№280/10/26
Сума договору:
173 836.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
144 864.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
OSB 3 плита 9 мм (1250*2500)
: 603.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 16:18
Статус:
Підписаний