• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Кабелі та супутня продукція

Завершена

693 696.00 UAH з ПДВ
Номер: ef7971cb871c4746b3fe0cdd8e946259
Внутрішній номер закупівлі: 30232811
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-30-000424-a   
Замовник: Військова частина А4741
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 693 696.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Провід ПВ-3 10,0 ЗЗЦМ
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 50 метр
Період постачання до 05.09.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Провід ШВВП 2х 0,75 ГОСТ
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1500 метр
Період постачання до 05.09.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Провід ШВВП 2х 1,5 ГОСТ
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 2500 метр
Період постачання до 05.09.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Провід ШВВП 2х 2,5 ГОСТ
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 7500 метр
Період постачання до 05.09.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Провід СІП 4 4х16 ГОСТ
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1000 метр
Період постачання до 05.09.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Провід СІП 4 4х25 ГОСТ
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1500 метр
Період постачання до 05.09.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
Ціна пропозиції 693 696.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 16:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 43d69f15a6b743118f10012c29934c6b
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-30-000424-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
Номер договору: №279/10/26
Сума договору: 693 696.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 578 080.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Провід ПВ-3 10,0 ЗЗЦМ : 108.12000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 2х 0,75 ГОСТ : 16.80000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 2х 1,5 ГОСТ : 30.48000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 2х 2,5 ГОСТ : 48.54000 UAH без ПДВ
Провід СІП 4 4х16 ГОСТ : 63.90000 UAH без ПДВ
Провід СІП 4 4х25 ГОСТ : 105.96000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 16:14
Статус:
Підписаний