-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000421-a
Завершена
13 920.78
UAH з ПДВ
Номер:
69c87e7ffc264e2087899e944b75cba1
Внутрішній номер закупівлі:
30232810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000421-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
13 920.78 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабельні стягування з кільцем 4,2*220 (100 шт)
Кількість
96 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Хомут нейлоновий 4*200 білий (SOKOL) (100)
Кількість
47 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44707741
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище міського типу Слобожанське вул.Співдружності будинок 1 корпус 4 квартира 22
Ціна пропозиції
13 920.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 16:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f3c43d24038441b8b5fc56ea57ee5cc9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-30-000421-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЙНІ АЙТІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44707741
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський р-н селище міського типу Слобожанське вул.Співдружності будинок 1 корпус 4 квартира 22
Номер договору:
№281/10/26
Сума договору:
13 920.78 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 600.65 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кабельні стягування з кільцем 4,2*220 (100 шт)
: 126.12000 UAH без ПДВ
Хомут нейлоновий 4*200 білий (SOKOL) (100) : 38.58000 UAH без ПДВ
Хомут нейлоновий 4*200 білий (SOKOL) (100) : 38.58000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 16:10
Статус:
Підписаний