-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-08-30-000418-a
Завершена
100 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6ed79f88e2a1428d92e8f3094bc4d216
Внутрішній номер закупівлі:
30232809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-30-000418-a
Замовник:
Військова частина А4741
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637249
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний ф.А4 щільн. 80г/м2 500 арк. в асортименті, пач.
Кількість
586 пачка
Період постачання
до 07.09.2026
Папір офісний ф.А4 щ.200 г/м, 100 аркушів
Кількість
2 пачка
Період постачання
до 07.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЧОРНОМОРЕЦЬ ВАЛЕНТИНА ІЛЛАРІОНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2359115329
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, місто Новомосковськ, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА будинок 18 кімната 409-412
Ціна пропозиції
100 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2026 16:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4c41e0d7d4ab4d14a0ed69e4175816cd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-30-000418-a-a1
Постачальник:
ЧОРНОМОРЕЦЬ ВАЛЕНТИНА ІЛЛАРІОНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2359115329
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, місто Новомосковськ, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА будинок 18 кімната 409-412
Номер договору:
№291/10/26
Сума договору:
100 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Папір офісний ф.А4 щільн. 80г/м2 500 арк. в асортименті, пач.
: 170.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний ф.А4 щ.200 г/м, 100 аркушів : 190.00000 UAH без ПДВ
Папір офісний ф.А4 щ.200 г/м, 100 аркушів : 190.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:07
Статус:
Підписаний