-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме: перевезення здобувачів освіти Одеської гімназії № 66 Одеської міської ради, код 60130000-8- Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-011667-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
701 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
09
год
53
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
56356edce01948bd9dcac111e729fb69
Внутрішній номер закупівлі:
30231084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-011667-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703235
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Отамана Головатого, буд. 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мемет Мемедінов +380482340480 memedinovmemet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
701 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 20:11 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 20:11 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 20:11 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 12:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
50a0dbd260da4819b3777b4774641001
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення відкритих торгів з особливостями за ідентифікатором UA-2026-08-28-011667-a було виявлено технічні помилки в оприлюдненій інформації про закупівлю, а саме:
• неправильно зазначено адресу/маршрут автобуса, за яким має здійснюватися перевезення здобувачів освіти Одеської гімназії № 66 Одеської міської ради;
• неправильно зазначено очікувану вартість (суму) закупівлі.
Зазначені помилки є суттєвими, оскільки безпосередньо впливають на умови закупівлі, обсяг та вартість послуг, які мають бути закуплені.
Усунення зазначених помилок шляхом внесення змін до інформації про закупівлю на цьому етапі проведення процедури закупівлі є неможливим, оскільки це призведе до зміни істотних умов закупівлі та може вплинути на рішення потенційних учасників щодо участі у процедурі закупівлі.
З метою дотримання принципів здійснення публічних закупівель, недопущення порушень законодавства у сфері публічних закупівель та забезпечення закупівлі послуг відповідно до фактичної потреби Замовника виникла необхідність відмінити зазначені відкриті торги з особливостями.
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Період оскарження:
31.08.2026 20:36 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 20:36
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴701 333.33 Послуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме: перевезення здобувачів освіти Одеської гімназії № 66 Одеської міської ради, код 60130000-8- Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.