-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
-
Донорські кошти
Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-011655-a
Закупівля співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility»
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
538 960.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
00
год
42
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
34c8417488dd45c987ecc23769f11a18
Внутрішній номер закупівлі:
30231073
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-011655-a
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22772312
-
Адреса:
29025, Україна, Хмельницька область, м Хмельницький, 29025, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Вокзальна 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баліцька Анастасія Вікторівна +380989487653 buhgalter299@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
538 960.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 20:11 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 20:11 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 20:11 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:47
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9e572c2cee944263b5a731dfb6b37bc4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час повторного аналізу інформації щодо планування та проведення Закупівлі встановлено, що при визначенні очікуваної вартості Закупівлі не було належним чином враховано необхідність розподілу видатків за відповідними кодами економічної класифікації видатків бюджету (КЕКВ).
Період оскарження:
01.09.2026 00:20 - 12.09.2026 00:00
Дата опублікування:
01.09.2026 00:20
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴538 960.00 Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.