-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15890000-3 – Продукти харчування та сушені продукти різні (Ролліні з курячим м’ясом заморожені, ролліні з курячим м’ясом та грибами заморожені, ролліні з бринзою та шпинатом заморожені, ролліні з вишнею та заварним кремом заморожені, ролліні з грушею та крем-сиром заморожені, ролліні з сиром та зеленню заморожені, равлик з родзинками та кремом заморожений, піца з шинкою заморожена, бурекас заморожений, мереживо з абрикосом заморожене – 15896000-5)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-011012-a
Завершена
104 409.00
UAH з ПДВ
Номер:
11749af19ca6429e9e3520fa38066e91
Внутрішній номер закупівлі:
30230428
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-011012-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2026-08-13-007563-a ● acbbb984e44e4104848f12206b25204d.
Очікувана вартість:
104 409.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ролліні з витяжного тіста філло з бринзою та шпинатом заморожені ТМ "Valesto" 2,4/4 – 15896000-5
Кількість
40 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Ролліні з витяжного тіста філло з вишнею та заварним кремом 120г 20шт/4 упак – 15896000-5
Кількість
40 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Ролліні з витяжного тіста філло з грушею та крем-сиром 2,4/4 ТМ "Valesto" – 15896000-5
Кількість
4 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Ролліні з витяжного тіста філло з курячим м`ясом заморожені 2,4/4 ТМ "Valesto" – 15896000-5
Кількість
40 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Ролліні з витяжного тіста філло з курячим м`ясом та грибами заморожені 2,4/4 ТМ "Valesto" – 15896000-5
Кількість
40 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Ролліні з витяжного тіста філло з сиром та зеленню заморожені 2,4/4 ТМ "Valesto" – 15896000-5
Кількість
4 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Бурекас 2026 40 шт*0,135 кг ТМ ДомашняРобота – 15896000-5
Кількість
40 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Піца велика з шинкою 2026 5 шт*0,550 кг тм Домашня робота – 15896000-5
Кількість
30 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Мереживо з абрикосом НФ 0,08кг/40 – 15896000-5
Кількість
40 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Равлик з родзинками та кремом НФ 0,09кг/60 – 15896000-5
Кількість
420 штука
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
36011 , Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП «ЛАСУНКА-МАРКЕТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31929932
-
Контактна особа:
Вадим Мартинов 380567287052
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Гаванська, 14 а
Ціна пропозиції
104 409.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 17:19
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
7f2d4023767d4ff081e941b1d64572be
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-011012-a-a1
Постачальник:
ПП «ЛАСУНКА-МАРКЕТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31929932
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Гаванська, 14 а
Номер договору:
1037
Сума договору:
104 409.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
87 007.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний