-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання: Технічне обслуговування вогнегасників ВП-9 Технічне обслуговування вогнегасників ВП-5 Технічне обслуговування вогнегасників ВВК-5 Технічне обслуговування вогнегасників ВВК-3.5 Заміна кільця до ВП Заміна вентиля до ВП; ВВК Заміна індикатора тиску вогнегасника Заміна чеки запобіжної Ремонт ВП; ВВК Заміна клапана до ВП; ВВК Заміна мембрани запобіжної до ВВК Заміна шайби
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-011000-a
Завершена
2 826.00
UAH з ПДВ
Номер:
dbb385e16c614593a5b89c9fe558bcdb
Внутрішній номер закупівлі:
30230418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-011000-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098076
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до Правил пожежної безпеки в Україні, Правил експлуатації та типових норм належності вогнегасників, вогнегасники відправляються з об’єкта на технічне обслуговування (не більше 50 % наявних вогнегасників з одного об’єкта).
Оскільки в Управлінні немає додаткового резерву вогнегасників, адмінбудівлі не можуть залишатися без первинних засобів пожежогасіння, а відтак просить терміново провести закупівлю та оплатити дані послуги. Технічне обслуговування вогнегасників є обов'язковим і в умовах воєнного стану, оскільки правила пожежної безпеки та вимоги до підтримки працездатності первинних засобів пожежогасіння залишаються чинними, а відповідальні особи зобов'язані забезпечити їхню готовність до використання, незалежно від обставин. Ці вимоги диктуються нормативними документами (ДСТУ, Правила пожежної безпеки) для гарантування безпеки на об'єктах.
Очікувана вартість:
2 826.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування вогнегасників ВП-9
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Технічне обслуговування вогнегасників ВП-5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Технічне обслуговування вогнегасників ВВК-5
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Технічне обслуговування вогнегасників ВВК-3.5
Кількість
11 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Заміна кільця до ВП
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Заміна вентиля до ВП; ВВК
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Заміна індикатора тиску вогнегасника
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Заміна чеки запобіжної
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Ремонт ВП; ВВК
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Заміна клапана до ВП; ВВК
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Заміна мембрани запобіжної до ВВК
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Заміна шайби
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРОТИПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДОБРОВІЛЬНОГО ПОЖЕЖНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20097786
-
Контактна особа:
+380976240598
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА АРАБЕЯ будинок 13
Ціна пропозиції
2 826.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 17:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a369eb45e6943b0a603123bc2f16f5c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-011000-a-a1
Постачальник:
ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРОТИПОЖЕЖНИХ РОБІТ ДОБРОВІЛЬНОГО ПОЖЕЖНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20097786
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА АРАБЕЯ будинок 13
Номер договору:
568
Сума договору:
2 826.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 355.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 17:18
Статус:
Підписаний