-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-010722-a
Завершена
89 910.00
UAH без ПДВ
Номер:
6cdf6e69a4e54f488b91f38c5fd0d7fb
Внутрішній номер закупівлі:
30230135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-010722-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109021
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.І.Франка, 4-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Пономаренко Катерина Петрівна +380462678031 upo_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-06-011121-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
89 910.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова колоті твердих порід (дуб, граб)
Кількість
27 метр кубічний
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пасьоха Олександр Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2923106011
-
Контактна особа:
Пасьоха 0970277904
-
Адреса:
16624, Україна, Чернігівська область, Ніжинський р-н, с. Бобрик, вул. Юрія Мушкетика, буд.4
Ціна пропозиції
89 910.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 16:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fab4a54258db4f4a8d7dc3d00e8d9a35
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-010722-a-a1
Постачальник:
ФОП Пасьоха Олександр Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2923106011
-
Адреса:
16624, Україна, Чернігівська область, Ніжинський р-н, с. Бобрик, вул. Юрія Мушкетика, буд.4
Номер договору:
128
Сума договору:
89 910.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний