• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)

644 308.69 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
02
год
51
хв
30
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6a36335c6cf74b91961b666ea097e093
Внутрішній номер закупівлі: 30229323
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-009915-a   
Замовник: Центр гуманітарного розмінування
Контактна особа: Валентин Любарський +380932706020 v.liubarskyi@uachd.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 644 308.69 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 15:58 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 15:58 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 15:58 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴644 308.69 Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення