-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 2 лоти для військових потреб)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-009863-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
671 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
02
год
43
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
601f6f2562144c0f88b0cc2e3dbd9354
Внутрішній номер закупівлі:
30229279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-009863-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76608, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342552111 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
671 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 16:01 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 16:01 - 07.09.2026 09:00
Період оскарження:
28.08.2026 16:01 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:43
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴367 500.00 ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 1 лот для військових потреб)
- Лот №2 ₴304 166.67 ДК 021:2015: «30210000-4» - Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки, 2 лот для військових потреб)