-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реактиви до автоматичного гематологічного аналізатора Mythic 60 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-009834-a
Код за НК031:2024 Очищуючий розчин " W0103010105 ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ)" Ділюент " W0103010105 ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ) " Лізуючий реагент " W0103010105 ПІДРАХУНОК ДРІБНИХ КЛІТИН CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ) "
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 07.09.26 11:00)
628 733.05
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
13
год
42
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8182dee1c6994f43a0cff969d3ce350a
Внутрішній номер закупівлі:
30229245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-009834-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05519480
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Сумської артбригади, буд.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Данильченко +380542701349 7412436economist@ukr.net http://cmkl.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
628 733.05 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:54 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:54 - 07.09.2026 11:00
Період оскарження:
28.08.2026 15:54 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴628 733.05 Реактиви до автоматичного гематологічного аналізатора Mythic 60 (ДК 021:2015 "33690000-3 Лікарські засоби різні")