-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портативний зарядний пристрій (Павербанк) для акумуляторів БпЛА
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-009767-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
39 811.97
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
06
год
12
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bf8d0a5a197148ad9ed8b99df59ccff0
Внутрішній номер закупівлі:
30229173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-009767-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38662200
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Бабій +380972956598 a.babii@dsns.gov.ua https://km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 811.97 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:52 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:52 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 15:52 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 811.97 Портативний зарядний пристрій (Павербанк) для акумуляторів БпЛА