• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ліцензії на ІР-камери

для потреб ГУНП в Херсонській області, вулиця Лютеранська, 4, Херсон, Херсонська область, 73000, центральний орган виконавчої влади, Договір укладається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 12:00)

513 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
03
год
02
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ddb66b016e614f93b77342a2a0bae509
Внутрішній номер закупівлі: 30228435
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-009007-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Херсонській області, м.Херсон, вул. Лютеранська, 4
Контактна особа: Журавленко Дмитро Олександрович +380977788374 zhuravlenko.gunp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 513 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 15:24 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 15:24 - 05.09.2026 12:00
Період оскарження: 28.08.2026 15:24 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 13:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴513 333.33 Ліцензії на ІР-камери