• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії про сервіси для ветеранів та інші міські сервіси)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

232 655.00 UAH без ПДВ
Номер: 7ef7f509131a473993a9b0b14fc1f011
Внутрішній номер закупівлі: 30228379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-008952-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 232 655.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 15:25 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 15:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 12:48
Період кваліфікації: з 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴232 655.00 Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії про сервіси для ветеранів та інші міські сервіси)