-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару вулиці Європейської м. Умань Черкаської області, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-008454-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
1 756 079.38
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
10
год
25
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bfe467e0763e42f3a142a1bbb793db61
Внутрішній номер закупівлі:
30227869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-008454-a
Замовник:
Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39358320
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, пл. Соборності, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Горбонос Сергій Васильович +380474431562 tk39358320@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 756 079.38 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 15:10 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 15:10 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 15:10 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 14:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 756 079.38 Поточний ремонт тротуару вулиці Європейської м. Умань Черкаської області, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь