• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо проведення онкоскринінгів та важливості регулярних профілактичних обстежень)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

142 115.00 UAH без ПДВ
Номер: f0bea214f6894d6b91cd098961d7f6aa
Внутрішній номер закупівлі: 30227785
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-008366-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 142 115.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 15:03 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 15:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 14:34
Період кваліфікації: з 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴142 115.00 Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо проведення онкоскринінгів та важливості регулярних профілактичних обстежень)