• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з експертного обстеження крана

Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)

3 100.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
07
год
59
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8184bab9db29468599547117596b6bb1
Внутрішній номер закупівлі: 30226893
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-007469-a   
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 14:29 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 14:29 - 05.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 14:29 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 100.00 Послуги з експертного обстеження крана