-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування (Плита електрична з духовою шафою для харчоблоку Новодністровського ОЗЗСО «Новодністровська гімназія»
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-007055-a
UA-2026-08-13-011085-a
Завершена
58 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
30a46fe1bb6645e099627e8183f047e3
Внутрішній номер закупівлі:
30226481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-007055-a
Замовник:
Відділ гуманітарної політики Новодністровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37652448
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, м. Новодністровськ, мікрорайон "Діброва"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Новікова +380979362308 krumnuak@ukr.net http://nvd.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
58 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування (Плита електрична з духовою шафою для харчоблоку Новодністровського ОЗЗСО «Новодністровська гімназія»
Кількість
1 штука
Період постачання
до 13.09.2026
Місце постачання
60236, Україна, Чернівецька область, Новодністровськ, мікрорайон "Сонячний" 14 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАРУЩЕНКО НАТАЛЯ АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2677716424
-
Адреса:
61045, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ОТАКАРА ЯРОША будинок 19 А квартира 34
Ціна пропозиції
58 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 14:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
38ab11d256134da8b1f1b542d1695a14
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-007055-a-a1
Постачальник:
МАРУЩЕНКО НАТАЛЯ АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2677716424
-
Адреса:
61045, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ОТАКАРА ЯРОША будинок 19 А квартира 34
Номер договору:
149
Сума договору:
58 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 13:40
Статус:
Підписаний