• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Сир Грана Падано

Завершена

2 179.68 UAH з ПДВ
Номер: efe8ccfbc2d04fd68027c19e3c19344a
Внутрішній номер закупівлі: 30226453
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-007019-a   
Замовник: Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
Контактна особа: Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 2 179.68 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир Грана Падано
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 2.39 кілограм
Період постачання до 14.08.2026
Місце постачання 01024, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 2 179.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 15:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4fbe794d9b37466d943f2da786c3e215
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-28-007019-a-a1
Постачальник: КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: накладна № КЛИК-26/0407
Сума договору: 2 179.68 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 816.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Дата підписання: 14.08.2026 14:12
Статус:
Підписаний
docx
Обґрунтування відсутності інформації про кінцевого бенефіціа...
pdf
Обгрунтування_1554.pdf
pdf
Накладна.pdf