-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-02-01-003161-b
Торги не відбулися
240 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 240.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 240.00 UAH
Номер:
b20e9c2b17e14c54a1eb2f6f97f6faa3
Внутрішній номер закупівлі:
3022587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-01-003161-b
Замовник:
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495858
-
Адреса:
66110, Україна, Одеська область, с. Піщана, Л. Українки 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лобань Надія Тарасівна 380978781851 loban-byh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
240 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
240.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2019 15:09 - 09.02.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2019 15:09 - 19.02.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
84200 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
66110, Україна, Одеська область, Балтський район, село Піщана, вул. Л.Українки, будинок 2 А
На карті