• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт ґрунтової дороги (грейдерування з підсипкою) по вул. Центральна (до входу на кладовище) в с. Одинці, Чернігівського району, Чернігівської області», згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 00:00)

406 195.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
16
год
09
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 30a770d648714e64abc9bf60f4fc0f82
Внутрішній номер закупівлі: 30224731
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-005316-a   
Замовник: ОСТЕРСЬКА МІСЬКА РАДА
Контактна особа: Яцухненко Юлія 380633434250 julia.yatsukhnenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 406 195.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 12:54 - 04.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 12:54 - 07.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 12:54 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴406 195.00 «Поточний ремонт ґрунтової дороги (грейдерування з підсипкою) по вул. Центральна (до входу на кладовище) в с. Одинці, Чернігівського району, Чернігівської області», згідно ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь