• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області)

UA-2026-07-20-007528-a

Завершена

320 588.00 UAH без ПДВ
Номер: b7bbc899925a4dc2ab60ab082641876e
Внутрішній номер закупівлі: 30223136
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-003708-a   
Замовник: Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області
Контактна особа: Наталія МАНЬКО +380660037593 irkl_buh@ukr.net https://irkliiv-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги UA-2026-07-20-007528-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 320 588.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області
Код ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриття
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 19950, Україна, Черкаська область, с. Іркліїв, вул. Богдана Хмельницького На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОТАЛ ЕНЕРДЖІ СЕРВІС"
Ціна пропозиції 320 588.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 11:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d3d9eee905264544b562e4e1fa82b674
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-28-003708-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОТАЛ ЕНЕРДЖІ СЕРВІС"
Номер договору: 72-26
Сума договору: 320 588.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 11:01
Статус:
Підписаний
pdf
договір 72-26.pdf
docx
календарний.docx
rtf
74_КД_ЛК1_02-01-01.rtf
docx
19 інформація про ціни (2).docx
pdf
додатки до дог 72-26.pdf
rtf
74_ДЦ_ДЦ_3.rtf
rtf
74_КД_ПВР.rtf
rtf
74_КД_ЗКР_4.rtf
docx
проект договору плитка.docx