-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портландцемент
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-003383-a
Завершена
833 309.64
UAH з ПДВ
Номер:
21e4c1b65cf640b69dd5481c222e9115
Внутрішній номер закупівлі:
30222813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-003383-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Катерина Дроботенко 380675814178 Kateryna.Drobotenko@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.UA-2026-07-22-008475-a
Очікувана вартість:
833 309.64 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портландцемент
Кількість
90 тонна
Період постачання
28.08.2026 - 28.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ПЕРШИЙ ДІМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35116943
-
Адреса:
65048, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Корженка Вадима,10
Ціна пропозиції
833 309.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 11:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b17d1f85867e4d1e81cc55d0e8d51689
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-003383-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ПЕРШИЙ ДІМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35116943
-
Адреса:
65048, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Корженка Вадима,10
Номер договору:
№ 13/4032-МТР/26
Сума договору:
833 309.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
694 424.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний