• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Реконструкція стадіону ліцею № 267 Дарницького району м. Києва на вулиці Вербицького архітектора, 7А" (Коригування)(ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)

38 771 796.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
13
год
44
хв
24
сек
Гарантія - 193 858.98 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2f87ae92c70742919acb5736256ad19e
Внутрішній номер закупівлі: 30221973
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-002512-a   
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 38 771 796.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 10:52 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 10:52 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 28.08.2026 10:52 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 11:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴38 771 796.00 "Реконструкція стадіону ліцею № 267 Дарницького району м. Києва на вулиці Вербицького архітектора, 7А" (Коригування)(ДК 021:2015 код 45400000-1 «Завершальні будівельні роботи»)