-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт по відновленню вікон пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, ліцей №302 Дарницького району м. Києва, вулиця Братства тарасівців, 8-А (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-001356-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 12.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 11 днів (до 12.09.26 00:00)
770 343.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
11
дн
12
год
53
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d94eb077da0c4aa3803c0d926fcd8f3b
Внутрішній номер закупівлі:
30220849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-001356-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чигир Галина Іванівна 380445631724 tender-uo2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
770 343.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 10:01 - 09.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 10:01 - 12.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 10:01 - 09.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 12:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴770 343.00 Капітальний ремонт по відновленню вікон пошкоджених внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією російської федерації, ліцей №302 Дарницького району м. Києва, вулиця Братства тарасівців, 8-А (ДК 021:2015 код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)