• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Комплектуючі та ЗІП до кондиціонерів). РПЗ - 9.219

Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками: З організаційних питань: Франко Юрій Аркадійович, e-mail: y_franko@sunpp.atom.gov.ua, тел.05136 4-21-77. З технічних питань: Фахівець: тел.05136 4-40-66. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, документи, які викладені в оригіналі на іншій мові та надаються учасником у складі тендерної пропозиції, повинні мати переклад українською мовою, та завірені учасником. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою, та завірені учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень, ТУ (ТС) тощо.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)

121 371.20 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
12
год
03
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ca70caf58e404b7888f42e26e42192d5
Внутрішній номер закупівлі: 30220601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-001104-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Міронов Сергій 380513642461 s_mironov@sunpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 121 371.20 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 09:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 09:40 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 28.08.2026 09:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴121 371.20 Комплектуючі та ЗІП до кондиціонерів