-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир Моцарела
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-013112-a
Завершена
430.98
UAH з ПДВ
Номер:
1b1de8d13b224d6dad8768ed6a28e27b
Внутрішній номер закупівлі:
30219132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-013112-a
Замовник:
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19122935
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
430.98 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир Моцарела
Кількість
0.629 кілограм
Період постачання
до 13.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44915740
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
430.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2026 21:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd204a69c3484879b03b02fb010fa912
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-27-013112-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44915740
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
Видаткова накладна № 57261Р
Сума договору:
430.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
359.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Дата підписання:
13.08.2026 21:25
Статус:
Підписаний