-
Торги за правилами організатора
-
Однолотова
-
КЕП
Труби сталеві
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-010343-a
-
Уточнення
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
820 583.93
UAH з ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
06
год
52
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
50f6223e9f2f4ca0b88a33fc2a93dc37
Внутрішній номер закупівлі:
30216375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-010343-a
Замовник:
Черкаська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45314134
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Підприємство, установа або організація, в тому числі міжнародна, що не належить до замовників
Контактна особа:
Костянтин Дробот +380937683889 k.drobot@grmu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
820 583.93 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 15:56 - 02.09.2026 10:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 15:00 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴820 583.93 Труби сталеві