-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Шкільні меблі для створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа»
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-009915-a
Cпівфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
520 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b3e84816f972448d92be80f17e55e10c
Внутрішній номер закупівлі:
30215934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-009915-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43922034
-
Адреса:
20001, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, місто Христинівка, вул.Соборна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Максимчук +380680508633 xrrvo@ukr.net https://vokmshr.wixsite.com/my-site
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 15:41 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 15:41 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 13:08
Період кваліфікації:
з 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴520 000.00 Шкільні меблі для створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа»