• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів Захисників і Захисниць України «Обличчя звитяги: техніка та щоденний подвиг Захисників і Захисниць»

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

162 700.00 UAH без ПДВ
Номер: a96698365b3f405981407df457fec60b
Внутрішній номер закупівлі: 30215549
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-009518-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 162 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 15:35 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 15:35 - 04.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 15:05
Період кваліфікації: з 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴162 700.00 Послуги із забезпечення проведення виставки, спрямованої на відзначення подвигів Захисників і Захисниць України «Обличчя звитяги: техніка та щоденний подвиг Захисників і Захисниць»