-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Клушина, 4-В у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-009083-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. ДБН А.2.2-3:2014
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 18 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 18 годин назад
724 031.00
UAH без ПДВ
Номер:
93bd9d34a5fb4a0ebd920143ee39279b
Внутрішній номер закупівлі:
30215112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-009083-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03363772
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Куликова +380484175221 tender.ugha31@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
724 031.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 15:13 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 15:13 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 14:04
Період кваліфікації:
04.09.2026 00:00 - 04.09.2026 14:46
Період завантаження договору:
10.09.2026 00:00 - 20.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴724 031.00 Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Клушина, 4-В у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області