-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Затвор щитовий глибинний з ручним керуванням
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-008160-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
501 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
86cf06b488f04b5a9ab9cd77709eb109
Внутрішній номер закупівлі:
30214196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-008160-a
Замовник:
КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344326
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Митна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мар'яна Юріївна Канська +380949180473 dogovor.uz.voda@gmail.com http://voda.uz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
501 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 14:43 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 14:43 - 04.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 14:00
Період кваліфікації:
з 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴501 666.67 Затвор щитовий глибинний з ручним керуванням