-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2019-01-11-000928-c
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер:
2f7848dc493948fca901eb97c3c53a45
Внутрішній номер закупівлі:
3021326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-11-000928-c
Замовник:
НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00698259
-
Адреса:
13120, Україна, Житомирська область, c. Нова Чортория, вул. Незалежності, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наташа Омельчук +380968117350 opno30@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 000.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2019 13:06 - 16.01.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2019 13:06 - 26.01.2019 14:00
Аукціон:
28.01.2019 11:20 - 28.01.2019 11:47
Період кваліфікації:
28.01.2019 11:47 - 04.02.2019 11:27
Період завантаження договору:
28.01.2019 11:47 - 17.02.2019 11:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАФТОСФЕРА"
Оскарження: 28.01.2019 11:47 - 15.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41131435
-
Контактна особа:
Олімова Дільбар Парпієвна 380506571876, 380506571876 naftosferat@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київ, Київ, Богдана Хмельницького, 44
Оскарження: 28.01.2019 11:47 - 15.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
951 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
895 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2019 11:27
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ОЙЛ-ІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39981303
-
Контактна особа:
Шлангоф Олександр +380673615182,+380674107014 zhitomirpromspecstroy.oil@gmail.com
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ІВАНА СЛЬОТИ, будинок 49
Початкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
896 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Тетяна Закала +380672337079 tzakala@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
1 146 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 146 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
6bf9a421eb60448dba4d819fb896ed2a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-11-000928-c-b1
Постачальник:
ТОВ "НАФТОСФЕРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41131435
-
Контактна особа:
Олімова Дільбар Парпієвна 380506571876, 380506571876 naftosferat@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київ, Київ, Богдана Хмельницького, 44
Номер договору:
2
Сума договору:
895 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.02.2019 16:00
Статус:
Підписаний