-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-007124-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
33 350.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
22
год
33
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f585498137764ba68153c2eb4a996712
Внутрішній номер закупівлі:
30213147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-007124-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
33 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 14:09 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 14:09 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 14:09 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 11:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 350.00 Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)