• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)

39 150.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
19
год
36
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9a7c3bf1b1ee479da1963f1849abb04c
Внутрішній номер закупівлі: 30211930
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-005873-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 39 150.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 13:12 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 13:12 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 13:12 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 15:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴39 150.00 Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)