• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

закупівля послуг з технічного обслуговування друкувальної техніки типографії

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 годин (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 годин (до 04.09.26 00:00)

32 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
06
год
40
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3cfdc2b44fb1407dbb26308a8f348690
Внутрішній номер закупівлі: 30211914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-005859-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Марущак Володимир Валентинович +380444816314 vv_mar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 32 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 13:09 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 13:09 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 13:09 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 11:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 250.00 закупівля послуг з технічного обслуговування друкувальної техніки типографії