• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)

206 820.70 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
18
год
45
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: dba8268e647545eca34c87b0863f917c
Внутрішній номер закупівлі: 30211725
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-27-005686-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 206 820.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.08.2026 13:01 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.08.2026 13:01 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 27.08.2026 13:01 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴206 820.70 Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)