-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою території населених пунктів Кельменецької територіальної громади (підгортання сміттєзвалищ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-004042-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
398 333.34
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
15
год
28
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
eb55bd16f40042c5a16fbe7f9c921cf4
Внутрішній номер закупівлі:
30210078
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-004042-a
Замовник:
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417010
-
Адреса:
60100, Україна, Чернівецька область, селище Кельменці, ПЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Накай +380963436738 tender.rada-kelm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90530000-1 Утримання сміттєзвалищАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
398 333.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 11:38 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 11:38 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження:
27.08.2026 11:38 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 04.09.2026 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴398 333.34 Послуги з благоустрою території населених пунктів Кельменецької територіальної громади (підгортання сміттєзвалищ)