-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні.
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-012395-a
Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон до початку аукціону залишилося 13 годин
-
Пропозиції
розглянуто
Аукціон
до початку аукціону залишилося 13 годин
1 544 752.50
UAH без ПДВ
Номер:
dedce6fdf98c4ffcb3c356db5262f4ef
Внутрішній номер закупівлі:
30204023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-012395-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 544 752.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 17:12 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 17:12 - 04.09.2026 16:50
Аукціон:
з 07.09.2026 11:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 544 752.50 Код ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні.