-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ОSB плита
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-011661-a
505_44190000-8
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
16 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
de7d0e9625424950a46d7c155282a400
Внутрішній номер закупівлі:
30203274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-011661-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 16:18 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 16:18 - 03.09.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 13:12
Період кваліфікації:
03.09.2026 00:00 - 03.09.2026 13:04
Період завантаження договору:
09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 750.00 ОSB плита