• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

48 470.00 UAH без ПДВ
Номер: e14909b641bf4a3da55faa181fbfa7cb
Внутрішній номер закупівлі: 30202375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-010756-a   
Замовник: Військова частина А-0707
Контактна особа: Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 48 470.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 23 одиниця
Період постачання до 20.08.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАСІШНЮК ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
Ціна пропозиції 48 470.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2026 15:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 93b7ceff2b34414b9feb287f10a6ecbb
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-26-010756-a-a1
Постачальник: ПАСІШНЮК ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
Номер договору: 124
Сума договору: 48 470.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 17.08.2026 15:48
Статус:
Підписаний