• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Верстат фрезерний-універсальний)

Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі - інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі - Рамкова угода). Закупівля співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)

649 144.79 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
13
год
57
хв
52
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 551b88881e7a476fb6d97020d7db5bd3
Внутрішній номер закупівлі: 30202317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-010695-a   
Замовник: Нововолинський електромеханічний фаховий коледж
Контактна особа: Міщук Тетяна 380678124416 zakupnefk@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 649 144.79 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.08.2026 15:55 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2026 15:55 - 04.09.2026 00:00
Період оскарження: 26.08.2026 15:55 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 11:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴649 144.79 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Верстат фрезерний-універсальний)