-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт електричних мереж /електрощитових житлового будинку за адресою:просп. Курбаса Леся, 3 Г (підготовка об'єктів до опалювального сезону та заходи зенергозбереження)
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-010176-a
-
Уточнення
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
1 241 721.38
UAH з ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
07
год
55
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
71949c5e13c34bf48c07750b0737c446
Внутрішній номер закупівлі:
30201798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-010176-a
Замовник:
ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39408088
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Перемоги, 97
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Шевчук +380444242514, +380444243597 mistsrda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 241 721.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 15:30 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 241 721.38 Капітальний ремонт електричних мереж /електрощитових житлового будинку за адресою:просп. Курбаса Леся, 3 Г (підготовка об'єктів до опалювального сезону та заходи зенергозбереження)