-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
-
Донорські кошти
Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарно-універсальний верстат )
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-009575-a
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі - інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі - Рамкова угода). Закупівля співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
715 912.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
12
год
42
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e3c9bd4e0e1f45378231c5c4be9c1147
Внутрішній номер закупівлі:
30201208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-009575-a
Замовник:
Нововолинський електромеханічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
04656909
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ВУЛИЦЯ Шахтарська, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Міщук Тетяна 380678124416 zakupnefk@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
42620000-8 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
715 912.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 15:13 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 15:13 - 03.09.2026 00:00
Період оскарження:
26.08.2026 15:13 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:48
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d4a64827dbd741a5b967807b2aca629a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Рішенням уповноваженої особи від 26 серпня 2026 року згідно річного плану закупівель оголошено проведення відкритих торгів (з особливостями) за предметом закупівлі: код ДК 021:2015: 42620000-8 - Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарно-універсальний верстат), ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-26-009575-a (далі — Закупівля).
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: допущено механічну (технічну) помилку у зазначенні кількості та вартості товару.
Період оскарження:
27.08.2026 09:14 - 07.09.2026 00:00
Дата опублікування:
27.08.2026 09:14
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴715 912.50 Токарні, розточувальні та фрезерувальні верстати (Токарно-універсальний верстат )