-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 - км 13+400, Херсонська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-009493-a
-
Подача пропозицій період закінчився день назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
період закінчився день назад
22 187 180.00
UAH без ПДВ
Номер:
2ad515d101ab49c9ac740cecc4001125
Внутрішній номер закупівлі:
30201115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-009493-a
Замовник:
Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43538115
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Король Олександр Леонідович +380958246154 dy.mcdor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 187 180.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.08.2026 15:12 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2026 15:12 - 03.09.2026 10:00
Аукціон:
з 04.09.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
fec3e32e371543c7b3839f837b9410f1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: під час формування та оприлюднення процедури закупівлі UA-2026-08-26-009493-a у найменуванні предмета закупівлі помилково визначено місце надання послуг як суцільну ділянку автомобільної дороги О220105 км 0+000 – км 13+400, тоді як відповідно до фактичної потреби Замовника послуги мають надаватися на окремих ділянках км 0+000 – км 5+300 та км 11+000 – км 13+400. Внаслідок помилки до оприлюдненого предмета закупівлі фактично включено ділянку км 5+300 – км 11+000, надання послуг на якій у межах цієї закупівлі не передбачено. Виправлення зазначеної помилки змінює територіальні межі та фактичний обсяг предмета закупівлі, у зв'язку з чим належне усунення виявленого порушення в межах оголошеної процедури без її відміни є неможливим.
Період оскарження:
01.09.2026 13:24 - 12.09.2026 00:00
Дата опублікування:
01.09.2026 13:24
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴22 187 180.00 Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 - км 13+400, Херсонська область