-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барвник Дюфа №110 0.75 л -2пляшка;Барвник Дюфа №111 0,75 л -1 пляшка;Барвник Дюфа №112 0,75 л -2 пляшка виготовлення декорацій до вистави
Тендер Prozorro UA-2026-08-26-009261-a
Завершена
1 305.00
UAH з ПДВ
Номер:
969dd41192c44e8794645d5c10178c32
Внутрішній номер закупівлі:
30200866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-26-009261-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксидиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 305.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Барвник Дюфа №110 0.75 л
Кількість
2 пляшка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Барвник Дюфа №111 0,75 л
Кількість
1 пляшка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Барвник Дюфа №112 0,75 л
Кількість
2 пляшка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"ТД ЛАКМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33437045
-
Контактна особа:
СІМАКІН ВІКТОР ВАЛЕРІЙОАИЧ 0512479007
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Декабристів.буд.34
Ціна пропозиції
1 305.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2026 15:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9a901283f7ec4f62a40da372bf44f1e9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-26-009261-a-a1
Постачальник:
ТОВ"ТД ЛАКМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33437045
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Декабристів.буд.34
Номер договору:
№ 644 100% передплата
Сума договору:
1 305.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 087.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Виконаний